Apie "Kojinyną"

„Kojinynas“ pradėjo savo veiklą nuo mažos idėjos ir truputį didesnės kojinių dėžės, kupinos įvairiausių spalvotų kojinių su žinomiausiais meno kūriniais. Tada, dar visai maža „Kojinyno“ komanda užsibrėžė tikslą: ne tik prekiauti madingomis kojinėmis, bet ir šviesti visuomenę supažindinant žmones su meno kūriniais pavaizduotais ant mūsų parduodamų kojinių.

Kai tik pradėjom savo veiklą, 2016 metų pradžioje, turėjome vos 10 skirtingų kojinių dizainų su žinomiausiais meno kūriniais. Dabar turime virš 30 kojinių dizainų su įvairiausiais meno kūriniais. Kai kurie iš jų yra mažai žinomi, tačiau visi meno kūriniai ir jų autoriai nusipelnė pripažinimo - to mes ir siekiame. Vedami šio noro pasirūpinome, kad prie kiekvienos parduodamos kojinių su meno kūriniu poros būtų parašytas pavadinimas ir autoriaus vardas. Tikime, kad kiekvienas turėtų žinoti, kokį nuostabų meno kūrinį nešioja ant pėdų, o ne suteikti svetimus pavadinimus kūriniams, kuriems atlikti autoriai įdėjo savo širdį ir aukojo savo laiką.

Be kojinių su meno kūriniais, siūlome virš 70 skirtingų spalvotų kojinių! Tikime, kad kiekvienas kojines ir spalvas mėgstantis žmogus mūsų parduotuvėje atras kažką išskirtinio savo pėdoms. Juk pėdos ne tik nori būti šiltos, bet ir gražios! Tad siūlome mesti šalim visas niūrias kojines ir savo kojinių stalčių pildyti ryškiausiomis ir įspūdingiausiomis kojinėmis iš „Kojinyno“!

Spalvinkime ir švieskime pasaulį bei niūrią kasdienybę mažais dalykais – kojinėmis!

Kojinynas.png

Draugaukime socialiniuose tinkluose:

https://facebook.com/kojinynas

https://instagram.com/kojinynas